Just another WordPress.com site

DEMİR FİYATLARI

Yerli Çelik zamlar Ve Yüksek Demir Cevheri – Demir Cevheri Fiyatı – Pompa Sanayi

HC Vana Network: Ses göre, Çin Çelik Sanayi “Merkez İl News” 16:12 medyada, demir cevheri bir kaya gibi kafasında basıncıdır. Geçen yıl bu yana, ekonomik kriz son demir cevheri spot fiyatlar ile dövülmüş çelik endüstrisi yol verdi yine yılın trendi yükselen birbiri ardına yeni bir yüksek çarptı.

bakış erken noktadan verilerin karşılaştırılmasında en önemli hammadde çelik, demir cevheri gibi, Eylül ayı başlarında itibaren zaten yıl boyunca en yüksek noktaya yükseldi, son zamanlarda, daha hızlı kazançlar yükselmeye devam etmek.

Demir Fiyatları -İnşaat Demiri Resimleri

Demir Fiyatları -İnşaat Demiri Resimleri

Sona eren 25 Aralık iç piyasada demir cevheri ithal fiyatı 80-81 dolar / ton artış oranı ile karşılaştırıldığında Eylül başlarında ve / ton 116-118 dolara yükseldi% 45 ulaşmıştır. demir cevheri ithalatının kısa kaynağı ile yerli demir cevheri fiyatları Aralık 25, Hebei, Tangshan Kömür Maden rise.As devam, örneğin% 66 bir sınıf Demir fiyatları ile karşılaştırıldığında, 880 yuan / ton artmıştır Toz kadar erken Eylül, 20%. kok, çelik kütük ve hurda da destekleyici bir rol için maliyeti de sürekli artış farklı düzeylerde ise yeni yıl ile birlikte, yaygın olarak, demir cevheri fiyatları daha da maliyeti arttıran, 10% -20% artış olması beklenmektedir giderek daha belirgin hale gelir.

Sanayi genellikle demir cevheri spot fiyatlarının keskin yükselişi değil, sadece daha fazla, ancak çelik uzay karlılık sıkmak olacağını demir cevheri uzun vadeli sözleşme bedelini etkilemez Gelecek yıl, inanıyorum ki oyunu bir de çelik fabrikaları ile maden daha elverişli konumu, ancak mineral kaynaklarının büyük bir küresel tüketici ve ithalatçı ülkelerden biri, Çin’in bir kötü haber olarak.

Aslında, spot fiyatlar 2010 demir cevheri fiyat görüşmeleri uzun vadeli bir anlaşma içinde, gül, oyunun dengesini Avustralya, Rio Tinto, BHP Billiton ve Brezilyalı madencilik devi Vale ve diğer tilt etmektir.

Son zamanlarda, JP Morgan ve diğer büyük yatırım bankaları 2010 demir cevheri fiyatları tahminleri üzerindeki uzun vadeli anlaşma artırdı.
Brezilyalı CVRD, ısı Başkan? Egeneili son talepteki canlanma, sanayi, tam bir görüş birliği olmuştur, artış oranı% 10-20 ulaşması bekleniyor gelecek yıl demir cevheri fiyatları üzerinde artış olacağını herkes söyledi.

Ve küresel bir bakış açısıyla, çelik işletmelerin karlılığını önümüzdeki yıl demir fiyatları desteği yok Baosteel beyanı. Global çelik sektöründe, toplam kapasite kullanımında önemli bir düşüş, çelik fiyatları düştü, durumun kenar kaybı büyük demir ve çelik işletmeleri, demir cevheri alan fiyatlar sınırlı olacaktır. nasıl uzlaşmaz bir önemi yok

hem arz hem de talep, bir şey üç büyük demir cevheri müzakereleri ile Çin, büyük ölçekli demir ve çelik işletmeleri daha zor olacağından emin olduğunu savunuyorlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: